HomeHírekNépek, Nyelvek, Nemzetek témahét – újragondolva

Népek, Nyelvek, Nemzetek témahét – újragondolva

A TÁMOP 3.1.4 pályázat megvalósítása során iskolánk, mintegy 8 évvel ezelőtt, egy új fejlesztési innovációt honosított meg intézményi programjai között, Népek, Nyelvek, Nemzetek címmel. A nagysikerű program célja a világ népeinek, nyelveinek sokszínű bemutatása volt, változatos, játékos, információ-és tapasztalatgyűjtő feladatok megvalósítása során.

Az idei tanévben témahetünket a Péceli Magyar-Finn Baráti Körrel együttműködve szervezzük meg, és az eddigi hagyományokon változtatva, annak középpontjában egyetlen ország, a Finn Köztársaság áll majd. A tervezett tematikus napok során, diákjaink izgalmas programokon keresztül ismerkedhetnek meg a finn sport, irodalom, képzőművészet, tánc, zene és ének sajátosságaival.

Az első Péceli Finn Hét beharangozó kisfilmje már elkészült, és a tervezett kiállítások plakátjai is kikerültek az osztályok tantermeibe. Izgatottan várjuk a folytatást!

Utolsó frissítés: 2018. november 10. szombat, 16:47

PIOK Általános Iskola és Gimnázium -
általános iskolai intézményegység


OM: 032378

2119 Pécel, Kossuth tér 7.
Phone: +36 28 662 044

Email:
iskola@piok.huEllenőrző mobil alkalmazás


 

Szemere Alapítvány

Adószám:
18681282-1-13

Számlaszám:
Pécel és Vidéke
Takarékszövetkezet

65100211-15100096

Teszt

Joomla templates by Joomlashine