HomeHírekCsaládi nap - 2019

Családi nap - 2019

Sok dolgos kéz gyűlt ma össze a családi napon iskolánkban. Megszépültek a kertek, 10 köbméter homok került a játszótérre, hinták alá és a homokozóba.2 bobcat segített a földmunkákban, tereprendezésben. A szivárvány színeiben pompázik a játszótér melletti kerítés. Kifestésre került az aulában és a folyosókon nagyon sok fal. Az alsós folyosón gyönyörű üvegfólia díszíti a faliszekrényeket. Alapos takarítás volt a nagy tornateremben, eltűntek a rozsdás csavarok és korhadt fadarabok a füves pálya melletti lelátóról. Munka közben ettünk finom zsíros kenyeret, ebédre pedig húsos paprikás krumpli mellett pihentek meg a fáradt munkások. Igazi csapatként dolgozott ma együtt szülő, tanár és gyerek. Ma különösen jó volt szemerésnek lenni! Köszönet a szülőknek a sok virágért, virágföldért és festékért!

Köszönet mindenkinek, akinek a keze nyomán szebbé vált iskolánk!

 

Tovább az albumhoz....... Fotó: Rudas Kati

Tovább az albumhoz....... Fotó: Vanyek Máté

 

 

 

 

Utolsó frissítés: 2019. április 06. szombat, 20:55

PIOK Általános Iskola és Gimnázium -
általános iskolai intézményegység


OM: 032378

2119 Pécel, Kossuth tér 7.
Phone: +36 28 662 044

Email:
iskola@piok.huEllenőrző mobil alkalmazás


 

 

Szemere Alapítvány

Adószám:
18681282-1-13

Számlaszám:
Pécel és Vidéke
Takarékszövetkezet

65100211-15100096

Teszt

Joomla templates by Joomlashine