HomeEsménynaptár 2018-2019

Eseménynaptár

 

 

Eseménynaptár - 2018/19-es tanév
PIOK Általános Iskola és Gimnázium - általános iskola

Szeptember

1.

szombat

 

2.

vasárnap

 

3.

hétfő

Tanévnyitó ünnepély 800
Szülői értekezlet 1. évfolyam, 1700

4.

kedd

Szülői értekezlet 2. évfolyam 1700

5.

szerda

Szülői értekezlet 3. évfolyam 1700

6.

csütörtök

Szülői értekezlet 4. évfolyam és SNI tagozat 1700

7.

péntek

 

8.

szombat

 

9.

vasárnap

 

10.

hétfő

Szülői értekezlet: 5. és 6. évfolyam 1800,

Szaktanárok bemutatkozása az 5. évfolyamon 1730

11.

kedd

Szülői értekezlet: 7. és 8. évfolyam 1800

12.

szerda

Autómentes nap rajzpályázatának leadási határideje

13.

csütörtök

 

14.

péntek

 

15.

szombat

 

16.

vasárnap

 

17.

hétfő

 

18.

kedd

 

19.

szerda

 

20.

csütörtök

Jelentkezés az internetes matematika versenyre

21.

péntek

 

22.

szombat

 

23.

vasárnap

 

24.

hétfő

Szövegértés mérése az 5. évfolyamon

25.

kedd

 

26.

szerda

 

27.

csütörtök

 

28.

péntek

 

29.

szombat

 

30.

vasárnap

 

Október

1.

hétfő

Flóra, Fauna és az Ember - projekthét

Egészséges ételek bemutatója - alsó tagozat

Zene világnapja a napköziben

2.

kedd

Ember és az Állatok- rajzpályázat

Egészséges ételek bemutatója

3.

szerda

Egészséges ételek bemutatója

4.

csütörtök

Egészséges ételek bemutatója

5.

péntek

Aradi vértanúk emléknapja - osztálykeretben

"Zöldülj nap!"

6.

szombat

Kisállat kiállítás - és vásár - 8:00-14:00

Áthelyezett munkanap: 2019. 04.26. péntek

7.

vasárnap

 

8.

hétfő

 

9.

kedd

 

10.

szerda

Öveges - program

11.

csütörtök

 

12.

péntek

Bolyai matematika/magyar csapatverseny - nevezés

13.

szombat

Pályaorientációs nap

Áthelyezett munkanap: október 22. hétfő

14.

vasárnap

 

15.

hétfő

Papírgyűjtés 14.00 - 17.00

16.

kedd

Papírgyűjtés 14.00 - 17.00

17.

szerda

Papírgyűjtés 14.00 - 17.00

18.

csütörtök

Reptérlátogatás: SNI tagozat

19.

péntek

Október 23-i ünnepély

20.

szombat

 

21.

vasárnap

 

22.

hétfő

Áthelyezett pihenőnap – ledolgozva október 13-án.

23.

kedd

Nemzeti ünnep

24.

szerda

 

25.

csütörtök

Pályaválasztási szülői értekezlet 1800

Törd a fejed!

26.

péntek

Halloweeni idegen nyelvi klubdélután

27.

szombat

 

28.

vasárnap

 

29.

hétfő

Őszi szünet

30.

kedd

Őszi szünet

31.

szerda

Őszi szünet

November

1.

csütörtök

Ünnep - Mindenszentek

2.

péntek

Áthelyezett pihenőnap – ledolgozva nov. 10-én

3.

szombat

 

4.

vasárnap

 

5.

hétfő

 

6.

kedd

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

7.

szerda

 

8.

csütörtök

 

9.

péntek

Bolyai körzeti csapatverseny

10.

szombat

Áthelyezett munkanap – november 2. péntek

11.

vasárnap

 

12.

hétfő

Márton-napi népszokások

13.

kedd

Fogadó est: alsó és SNI tagozat 1700

14.

szerda

Fogadó est: felső tagozat 1700

15.

csütörtök

Iskolai énekverseny – alsó tagozat

16.

péntek

Öveges-program

17.

szombat

 

18.

vasárnap

 

19.

hétfő

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny - iskolai forduló

20.

kedd

Nevezési határidő: Zrínyi Ilona matematikaverseny

21.

szerda

Városi énekverseny

22.

csütörtök

 

23.

péntek

Tanítás nélküli munkanap – belső továbbképzés

24.

szombat

 

25.

vasárnap

 

26.

hétfő

Népek, nemzetek projekthét – Finn hét

27.

kedd

Népek, nemzetek projekthét – Finn hét

28.

szerda

Népek, nemzetek projekthét – Finn hét

29.

csütörtök

Népek, nemzetek projekthét – Finn hét

30.

péntek

Népek, nemzetek projekthét – Finn hét

Első gyertyagyújtás

December

1.

szombat

Áthelyezett munkanap – december 24. hétfő

Adventi kirándulás Bécs

2.

vasárnap

 

3.

hétfő

 

4.

kedd

 

5.

szerda

 

6.

csütörtök

Mikulás-kupa a napköziben és az SNI tagozaton Mikulás napi rendezvények: "Pirulj!" - Mikulás sapka, Mikulás műsor SNI tagozat, Felsős Mikulás

7.

péntek

Öveges-program

Jelentkezés a központi írásbeli felvételire

Második gyertyagyújtás

8.

szombat

 

9.

vasárnap

 

10.

hétfő

Kazinczy-verseny - kiírás szerint

11.

kedd

Szépíró füzet verseny a fejlesztős tanulóknak

12.

szerda

Karácsonyi vásár az alsó és SNI tagozaton

13.

csütörtök

 

14.

péntek

Harmadik gyertyagyújtás

15.

szombat

Karácsonyi projektnap felső tagozat, SNI

Áthelyezett munkanap – december 31. hétfő

16.

vasárnap

 

17.

hétfő

 

18.

kedd

 

19.

szerda

Karácsonyi műsor: SNI tagozat

20.

csütörtök

 

21.

péntek

Iskolai karácsonyi ünnepély

Negyedik gyertyagyújtás

Osztálykarácsonyok

22.

szombat

 

23.

vasárnap

 

24.

hétfő

Áthelyezett munkanap – ledolgozva dec. 1-jén

25.

kedd

Ünnep

26.

szerda

Ünnep

27.

csütörtök

Téli szünet

28.

péntek

Téli szünet

29.

szombat

 

30.

vasárnap

 

31.

hétfő

Áthelyezett munkanap – ledolgozva dec. 15-én

Január

1.

kedd

Ünnep

2.

szerda

Téli szünet

3.

csütörtök

 

4.

péntek

 

5.

szombat

 

6.

vasárnap

 

7.

hétfő

 

8.

kedd

 

9.

szerda

A tanulók fizikai állapotának és edzettségének vizsgálata: január 9. - április 26. között

10.

csütörtök

Felsős énekverseny

11.

péntek

 

12.

szombat

 

13.

vasárnap

 

14.

hétfő

 

15.

kedd

 

16.

szerda

Nevezési határidő: Orchidea-Pangea matematikaverseny

17.

csütörtök

Szövegértés mérése a 7. évfolyamon

18.

péntek

 

19.

szombat

Központi írásbeli felvételi

20.

vasárnap

 

21.

hétfő

 

22.

kedd

 

23.

szerda

 

24.

csütörtök

 

25.

péntek

Első félév vége

26.

szombat

 

27.

vasárnap

 

28.

hétfő

Félévi értesítők kiosztása

Városi rajzverseny 1300-1600

Szülői értekezlet 1. évfolyam 17:00

29.

kedd

Szülői értekezlet 2. évfolyam 17:00

30.

szerda

Szülői értekezlet 3. évfolyam 17:00

31.

csütörtök

Szülői értekezlet 4. évfolyam SNI 17:00

Február

1.

péntek

 

2.

szombat

 

3.

vasárnap

 

4.

hétfő

Szülői értekezlet 5-6. évfolyam 18:00

Orchidea matematika verseny

5.

kedd

Szülői értekezlet 7-8. évfolyam 18:00

Petőfi járási rajzverseny I. forduló

6.

szerda

 

7.

csütörtök

 

8.

péntek

Öveges-program

9.

szombat

Szemere jótékonysági bál

10.

vasárnap

 

11.

hétfő

 

12.

kedd

Zrínyi Ilona matematikaverseny I. forduló

13.

szerda

 

14.

csütörtök

Kis Kazinczy Szépkiejtési verseny: 3.-4. évfolyam

15.

péntek

Zrínyi Ilona Matematika verseny

16.

szombat

 

17.

vasárnap

 

18.

hétfő

Felvételi lapok kitöltésének határideje

19.

kedd

 

20.

szerda

 

21.

csütörtök

 

22.

péntek

 Tagozatok farsangja

23.

szombat

 

24.

vasárnap

 

25.

hétfő

Országos Ki Mit Tud? területi vetélkedő jelentkezési határideje - SNI tagozat

26.

kedd

Nyílt tanítási nap: 1-3 óra

27.

szerda

Szemere Start - Iskolaelőkészítő-programsorozat I.

28.

csütörtök

Szemere Pál iskolai vers - és prózamondó verseny az alsó és SNI tagozaton

Március

1.

péntek

Pangea matematika verseny – kiírás szerint

2.

szombat

 

3.

vasárnap

 

4.

hétfő

Szorobán Kyú vizsga

5.

kedd

 

6.

szerda

Szemere Start Iskolaelőkészítő - programsorozat II.

7.

csütörtök

Házi versmondó verseny SNI

8.

péntek

 

9.

szombat

Szorobán területi vizsga

10.

vasárnap

 

11.

hétfő

 

12.

kedd

 

13.

szerda

Szemere Start – Iskolaelőkészítő programsorozat III.

14.

csütörtök

Márc. 15-i Iskolai ünnepély - Szemere-nap

15.

péntek

Nemzeti ünnep

16.

szombat

 

17.

vasárnap

 

18.

hétfő

 

19.

kedd

 

20.

szerda

Szemere Start - Iskolaelőkészítő-programsorozat IV.

21.

csütörtök

Alsós városi vers- és prózamondó verseny

22.

péntek

Petőfi járási rajzverseny II. forduló

23.

szombat

 

24.

vasárnap

 

25.

hétfő

 

26.

kedd

Regionális szavalóverseny SNI

27.

szerda

Makk Marci Olimpia

28.

csütörtök

 

29.

péntek

 

30.

szombat

 

31.

vasárnap

 

Április

1.

hétfő

Megyei komplex angol nyelvi verseny

2.

kedd

 

3.

szerda

Iskolai szavalóverseny

4.

csütörtök

Kis nyelvész 2.-3.-4.

Gyöngybetűk

5.

péntek

 

6.

szombat

Családi nap

7.

vasárnap

 

8.

hétfő

Tavaszi papírgyűjtés

9.

kedd

Tavaszi papírgyűjtés

10.

szerda

Tavaszi papírgyűjtés

SNI komplex tanulmányi verseny – megyei forduló Városi matematika verseny

11.

csütörtök

Városi szavalóverseny felső tagozat

12.

péntek

Szemere Gála

Zrínyi Ilona Matematikaverseny-országos döntő

13.

szombat

Zrínyi Ilona Matematikaverseny-országos döntő

14.

vasárnap

Zrínyi Ilona Matematikaverseny-országos döntő

15.

hétfő

Fogadóest alsó tagozat

Középpontban az Ember

16.

kedd

Fogadóest felső tagozat, SNI

Középpontban az Ember

17.

szerda

Nyuszi kupa, Futóverseny SNI, Gyömrő

Középpontban az Ember

18.

csütörtök

Tavaszi szünet

19.

péntek

Ünnep

20.

szombat

 

21.

vasárnap

 

22.

hétfő

Ünnep

23.

kedd

Tavaszi szünet

24.

szerda

Tanítás nélküli munkanap – Belső továbbképzés

25.

csütörtök

Tanítás nélküli munkanap – Nevelési értekezlet

26.

péntek

Áthelyezett pihenőnap – ledolgozva 2018.10.06-án (Kisállat kiállítás)

27.

szombat

 

28.

vasárnap

 

29.

hétfő

 

30.

kedd

 

Május

1.

szerda

Munkaszüneti nap

2.

csütörtök

 

3.

péntek

 

4.

szombat

 

5.

vasárnap

 

6.

hétfő

Osztálykirándulások

7.

kedd

 

8.

szerda

Határtalanul szülői értekezlet

9.

csütörtök

Városi matematika verseny - felső tagozat

10.

péntek

Határtalanul előkészítő II.

11.

szombat

Országos szorobán verseny

12.

vasárnap

 

13.

hétfő

Idegennyelvi mérés 4. évfolyamon

Matematika vizsga a 7. évfolyamon

14.

kedd

Matematika felmérés a 4. évfolyamon

Emelt szintű angol szóbeli vizsga

Anyák napi műsor SNI

15.

szerda

Komplex anyanyelvi felmérés a 4. évfolyamon

Szövegértés felmérése a 3. évfolyamon
Szülői értekezlet a beiratkozott elsősöknek

16.

csütörtök

Tanítás nélküli munkanap – Belső továbbképzés

17.

péntek

Urbango SNI

18.

szombat

 

19.

vasárnap

 

20.

hétfő

 

21.

kedd

 

22.

szerda

Országos idegen nyelvi mérés 6-8 évfolyam

23.

csütörtök

Számolási rutin mérése az alsó tagozaton

24.

péntek

Lázár Ervin rajzverseny

25.

szombat

 

26.

vasárnap

 

27.

hétfő

Határtalanul program: május 27 – május 31.

28.

kedd

Határtalanul program

29.

szerda

Határtalanul program

Országos kompetenciamérés a 6-8. évfolyamon

30.

csütörtök

Határtalanul program

31.

péntek

Határtalanul program

Június

1.

szombat

 

2.

vasárnap

 

3.

hétfő

 

4.

kedd

 

5.

szerda

 

6.

csütörtök

 

7.

péntek

Jutalomkirándulás - felső tagozat

8.

szombat

 

9.

vasárnap

 

10.

hétfő

Ünnep

11.

kedd

Nemzeti összetartozás napja

DÖK-nap - felső tagozat,

Gyereknap - alsó tagozat

12.

szerda

Zöld-tócsa – 8. osztályosok búcsúztatása

A Tehetség Kör kiállítása

13.

csütörtök

 

14.

péntek

Jutalomkirándulás alsó tagozat

Balllagás 17.00

15.

szombat

 

16.

vasárnap

 

17.

hétfő

 

18.

kedd

 

19.

szerda

 

20.

csütörtök

Tanévzáró ünnepély 1700

21.

péntek

 

22.

szombat

 

23.

vasárnap

 

 

Tanítási szünetek:

Őszi szünet:

Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap: 2018. október 26. (péntek)

A szünet utáni első tanítási nap: 2018. november 5. (hétfő)

 

Téli szünet:

A téli szünet előtti utolsó tanítási nap: 2018. december 21. (péntek)

A szünet utáni első tanítási nap: 2019. január 3. (csütörtök)

 

Tavaszi szünet:

A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap: 2019. április 17. (szerda)

A szünet utáni első tanítási nap: 2019. április 29. (hétfő)

 

Áthelyezett munkanapok:

Október 22. hétfő ledolgozva: október 13. szombat

November 2. péntek ledolgozva: november 10. szombat

December 24. hétfő ledolgozva: december 1. szombat

December 31. hétfő ledolgozva: december 15. szombat

 

 

PIOK Általános Iskola és Gimnázium -
általános iskolai intézményegység


OM: 032378

2119 Pécel, Kossuth tér 7.
Phone: +36 28 662 044

Email:
iskola@piok.hu



Ellenőrző mobil alkalmazás


 

Szemere Alapítvány

Adószám:
18681282-1-13

Számlaszám:
Pécel és Vidéke
Takarékszövetkezet

65100211-15100096

Teszt

Joomla templates by Joomlashine